Specialista správy objednávek | Aktivní komunikace v NJ a AJ

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 45 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
16-6-406894
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do centra zákaznických služeb hledáme komunikativní kandidáty s pokročilou znalostí němčiny a angličtiny, kteří budou mít na starosti správu a servis objednávek klientů z našich výrobních závodů v Německu.

✔️ Zvládáš bez problémů komunikovat jak v němčině, tak angličtině se zákazníky?

✔️ Ovládáš MS Office, zejména Excel?

✔️ Ticketovací systémy SAP nebo Service Now ti nejsou cizí?

Neváhej a pošli nám své CV V ANGLIČTINĚ a my se Ti ozveme!

Staň se součástí skvělého týmu a pojď s námi udržovat nejvyšší míru spokojenosti našich zákazníků.

TĚŠÍME SE NA TEBE!

Požadavky

☑️ aktivní NJ i AJ slovem i písmem (min. B2)

☑️ MS Office, zejména Excel

☑️ SAP, Service Now

☑️ komunikativnost, samostatnost, proaktivní přístup

Benefity

⭐️ 13. plat

⭐️ 6 týdnů dovolené

⭐️ stravenky 150 Kč/den

⭐️ cafeterie 13 200 Kč/rok

⭐ příspěvek na MHD až 4 750 Kč ročně

⭐️ příspěvek na penzijní připojištění

⭐️ bezplatná zdravotně-preventivní péče

⭐️ kulturní a společenské akce a mnoho dalších!