SPECIALISTA SPRÁVY BUDOV

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
9-5-400031
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenost z výrobní firmy? Máte vyhlášku č.50 min.§5?

Jste ideálním kandidátem!

Vaším úkolem bude:

  • Zajišťovat správu a údržbu budov, včetně pravidelných kontrol technických zařízení a potřebných oprav a údržeb.
  • Plánovat a organizovat stavební opravy a údržbu budov a pozemků, včetně vyhodnocování nabídek a spolupráce s dodavateli.
  • Řídit služby facility managementu, včetně servisních a revizních činností, a zajišťovat jejich kvalitní provádění.
  • Připravovat a vést plán revizí technických zařízení a vyhrazených zařízení budov a kontrolovat jejich pravidelné plnění.
  • Zajišťovat administrativní činnosti spojené se správou nemovitostí, včetně evidence dokumentace a smluv, komunikace s majiteli a nájemci, a vedení příslušné dokumentace.
Požadavky
  • min.SŠ (stavební či technické)
  • předchodí praxe v výrobní firmě
  • pokročilá orientace v technické dokumentaci
  • vyhláška č.50
  • Znalost MS Office
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní doba
  • zdravotní volno
  • závodní stravování
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Cafeteria
  • příspěvky na jazykové vzdělávání
  • další firemní a jazykové vzdělávání
  • možnost profesního i osobnostního růst