SPECIALISTA/KA JAKOSTI, Ostrava

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 36 000 Kč
Referenční číslo
4-30-341250
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme pečlivou osobu, kterou baví administrativa, která bude mít na starosti kvalitu procesů ve výrobě. Těšíme se na Vaši reakci na pozici ASISTENT/KA KVALITY.

Náplň práce
- tvorba, udržování a aktualizace databáze dokumentů integrovaného systému řízení jakosti,EMS, HACCP, BRC, IFS, BOZP
- udržování a revize specifikací ingrediencí a obalů
- vyhodnocování plnění cílů
- plánování auditů
- technologická podpora výroby, analýza příčin reklamací a výrobního procesu
- kontrola pitné vody a systém DDD

Požadavky

- vysokoškolské vzdělání chemického nebo potravinářského směru
- praxe s kvalitou ve výrobě nebo technologie zpracování potravin
- zkušenost s nastavováním a organizací management systému a auditní činnost – audit plán, organizace auditů, auditní činnost samotná, dohled nad nápravnými kroky, správa systému směrnic atd. - velká výhoda
- komunikativní znalost anglického jazyka, alespoň na mírně pokročilé úrovni
- znalost práce v MS Office
- znalost systému QM, HACCP
- způsobilost k nakládání s chemickými látkami
- dobré komunikační a prezentační schopnosti

Benefity

* 13. plat
* 5 týdnů volna
* příspěvky na stravování
* příspěvek na penzijní pojištění
* svozová doprava z Nového Jičína
* slevy na produkty