Specialista skladu náhradních dílů

Plný úvazek
Mzda
38 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
9-21-357164
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti se skladovým hospodářstvím a vyznáte se v technice? Hledáte zajímavou flexibilní a různorodou práci? My zase hledáme kolegu do skladu náhradních dílů.

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis.

Na této pozici budeme mít na starosti:

  • veškeré položky ve skladu náhradních dílů
  • komunikaci s dodavateli - převzetí objednávek, objednávání nových dílů
  • komunikaci napříč společností - výroba, údržba, administrativa apod.
  • správu dat a jejich evidenci v systému SAP, MS Excel
  • samotné naskladňování a vyskladňování materiálu
  • návrhy na zlepšení procesů a jejich optimalizace
Požadavky
  • zkušenosti z výrobní společnosti
  • zkušenosti se skladovým hospodářstvím
  • znalost programu SAP
  • schopnost zorganizovat si svou práci
  • flexibilitu
Benefity
  • 6 týdnů dovolené
  • měsíční bonusy k fixní mzdě
  • jazykové vzdělávání a odborné vzdělávání
  • příjemné moderní pracoviště
  • příspěvek na dojíždění
  • dotované stravování