SPECIALISTA R&D | I PRO ABSOLVENTY

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
8-4-405263-2
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme motivovaného a zkušeného R&D Specialistu, který bude hrát klíčovou roli v našem výzkumu a vývoji. Hlavním úkolem bude:

  • aktivní účast na vývoji nových produktů, sledování a hodnocení aktuálních trendů v odvětví a spolupráce s týmem odborníků na dosažení inovačních cílů společnosti.
  • odpovědnost za správu projektů, vedení experimentů a sledování technologických inovací.
  • řízení laboratorních testů (požadavky, vyhodnocení výsledků) v analytické, instrumentální laboratoři nebo laboratoři pro testování textilních a ocelových kordů
  • optimalizace testovacích metod, kontrola dodržování a vyhodnocování navržených postupů
  • kontrola a nastavení laboratorních přístrojů včetně objednávek jejich servisu a kalibrací
  • tvorba a revize dokumentace potřebné pro používání přístrojů a chod laboratoře
  • inventura a objednávky chemikálií a spotřebního zboží pro laboratorní testy
Požadavky
  • VŠ vzdělání (s chemickým zaměřením výhodou)
  • zkušenosti s prací v laboratoři výhodou
  • angličtina na komunikativní úrovni
  • zodpovědnost, ochota učit se novým věcem
  • vhodné i pro absolventy!
Benefity
  • plně hrazené stravování
  • roční bonus ve formě 13. platu
  • docházkový benefit až 2000
  • po půl roce rodinný benefitní balíček
  • dotované firemní stravování
  • příspěvek na dojíždění
  • dovolená nad rámec zákona
  • příspěvek na penzijní spoření
  • mobilní telefon, notebook