SPECIALISTA PROCESŮ KVALITY, 30 HODIN TÝDNĚ, PRAHA

Druh pozice
Částečný úvazek
Mzda
36 250 - 37 500 Kč
Referenční číslo
13-1-372714
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Výrobce kosmetiky a zdravotnických prostředků hledá SPECIALISTU PROCESŮ KVALITY na částečný úvazek!

Vaší náplní práce bude:

  • vytváření, kontrola a dodržování pracovních postupů a procesů v rámci společnosti dle platné legislativy ČR a také v kontextu s novými nařízeními MDR
  • vypracování a správa SOP pro oblast skladování a distribuci, za zajištění správné distribuční praxe
  • sledování legislativy a doporučených postupů v oblasti kvality
  • vytváření interních auditů, účast na externích auditech

Úvazek: 30 hodin týdně

Lokalita: Praha Horní Počernice

Požadavky
  • VŠ vzdělání
  • Praxe v administrativě/office managementu
  • Zkušenosti v oblasti kvality zdrav. prostředků a orientace ve zdravotnických prostředcích (výhodou)
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni - B1
  • MS Excel - pokročilá znalost (kontingenční tabulky aj.)
  • Zájem rozšiřovat svoje kompetence a vzdělávat se v oblasti kvality
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Příspěvek na pojištění
  • Příspěvek na kulturu či sport
  • Kurz anglického jazyka
  • Cafeterie/Multisport karta
  • Služební telefon a notebook