SPECIALISTA PRO SYSTÉM ŘÍZENÍ INTERNÍ KVALITY

Plný úvazek
Mzda
Referenční číslo
8-12-337440
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti s řízením systému INTERNÍ KVALITY? Hledáte novou pracovní příležitost, kde byste využili své znalosti a zkušenosti?

Co budete na pozici specialista pro systém řízení kvality dělat?

- Aktualizace a rozvoj interních postupů, formulářů a pokynů
- Sledování a řízení dokumentů uvnitř informačního systému
- Plánování a příprava interních i externích auditů
- Příprava a odevzdávání akčních plánů a plánů navrhovaných zlepšení sestavených na základě výstupu z auditů

Požadavky

Koho na pozici hledáme?

- SŠ/VŠ vzdělání
- zkušenosti na obdobné pozici - řízení auditů a dokumentů informačního systému
- znalost směrnice IATF 16949
- anglický jazyk na komunikativní úrovni
- aktivní řidič sk. B

Benefity

* Odborné a jazykové kurzy,
* Dotované stravné,
* 20 dní dovolené a až 5 dní osobního volna navíc,
* Firemní akce,
* Kafeterie,
* Možnost napracovat si hodiny,
* Pružná pracovní doba,
* Příspěvek na dopravu,
* Životní pojištění/Penzijní připojištění,