SPECIALISTA PODNIKOVÝCH FINANCÍ S AJ | STRAKONICKO

Plný úvazek
Mzda
70 000 - 100 000 Kč
Referenční číslo
7-3-406619-1
Popis pozice

Hledáme kolegu/kolegyni, který/á zná účetnictví a daně jako své boty, domluví se bez problémů anglicky a troufne si na zodpovědnou funkci.

Na pozici vás bude čekat ve zkratce:

  • sledování a implementace legislativních změn
  • podpora globálních účetních týmů
  • autorizace bankovních převodů
  • účast při účetních závěrkách, tvorbě rozpočtu
  • zodpovědnost za komunikaci s orgány státní správy
  • podpora při přípravě DPH, kontroly

Nechcete si tuto výzvu nechat utéct? Zašlete svůj životopis na jitka.pudivitrova@grafton.cz

Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání (finance, ekonomie, účetnictví a příbuzné obory)
  • komunikativní angličtina (slovní i písemná)
  • několikaletá praxe v účetní a daňové oblasti, ideálně ve výrobní společnosti
  • pokročilá znalost balíčku MS Office
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • finanční bonusy
  • flexibilní pracoví doba
  • firemní akce (letní párty, týden zdraví, vánoční večírek a jiné)
  • kurz anglického jazyka přímo ve firmě
  • příspěvek na penzijní připojištění/doplňkové penzijní spoření
  • závodní stravování
  • příspěvek na dovolenou a Vánoce