Specialista plánování a zákaznického servisu

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
2-40-347218
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro našeho klienta, který se zabývá distribucí výrobků do velkoobchodních sítí hledáme anglicky nebo německy mluvícího kandidáta na pozici:

CUSTOMER & PLANNING SPECIALIST

Co bude Vaší náplní práce:

CUSTOMER

  • zpracování příchozích objednávek od zákazníků a následná komunikace se zákazníky (řešení nastalých situací)
  • kontrola stavu zásob na skladě a jejich následná objednávka
  • měsíční reporty vystavených faktur
  • pravidelná aktualizace plánu prodejních akcí

PLANNING

  • organizace a řízení pracovních schůzek za účelem správného vyhodnocování plánu a stavu zásob
  • spolupráce s obchodním a marketingovým oddělením za účelem přípravy ,,Demand planu"
  • analýzy dat a příprava podkladů pro pravidelné firemní schůzky
  • spolupráce a komunikace s plánovači/ koordinátory v Německu
Požadavky

Co na tuto pozici musíte umět?

  • znalost SAP systému bude velkou výhodou
  • nutností je znalost angličtiny nebo němčiny pro komunikaci s kolegy v zahraničí
  • NUTNOSTÍ je uživatelská znalost Excelu (znalost funkcí, kontigenční tabulky)
Benefity

Co Vám na oplátku můžeme nabídnout?

  • stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • využití cizího jazyka
  • možnost home office