Specialista Office 365

Referenční číslo
16-15-370505
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jsi nadšenec do produktů Microsoft Office 365, SharePoint, Teams a dalších? A zároveň zvládáš komunikovat v angličtině?

Skvělá příležitost stát se členem nově vznikajícího týmu v Brně v mezinárodní společnosti zabývající se výrobou racků a datových center. Hledáme vhodné kandidáty pro pozici IT Engineer - Specialista Office 365.

Co budeš na této pozici vykonávat?

  • Koordinace, návrh a řízení projektů na digitalizaci a automatizaci interních procesů firmy se zaměřením na produkty Microsoft Office 365, SharePoint, Teams, Power Automate a Power Apps
  • Spolupráce s uživateli na vytváření nových flow, procesů, formulářů a aplikací v prostředí Microsoft Office 365
Požadavky
  • Minimálně SŠ vzdělání
  • Znalost prostředí Microsoft Office 365 a jeho komponent
  • Komunikativní znalost angličtiny
  • Samostatnost, zodpovědný přístup k řešení problémů
  • Analytické myšlení a schopnosti
  • Zkušenosti s vedením projektů výhodou
Benefity
  • 5 týdnů dovolené, sick days.
  • Částečně flexibilní pracovní doba.
  • Půlroční bonusy.
  • Stravenky, Flexi Passy, karta Multisport.
  • Firemní posilovna.
  • Jazykové kurzy.
  • Interní a externí školení hardskills, ale i softskills.