SPECIALISTA NÁKUPU l START-UP

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
5-20-364868
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Chcete se stát součástí unikátního START-UP projektu, který nemá světovou konkurenci?

Máte zájem o moderní technologie v oblasti konstrukce a sršíte inovativními nápady?

Hledáme nadšence se silnou motivací stát u zrodu společnosti zabývající se vývojem a produkcí za využití 3D technologií.

Zapojte se k nám a přineste Vaše zkušenosti v oblasti nákupu technického produktu.

Hledáme nákupčího...

Náplň práce:

  • nákup materiálu pro výrobu
  • komunikace se zahraničím
  • vyjednávání s dodavateli a vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • vyjednávání o cenách
  • zodpovědnost za ekonomické ukazatele společnosti
  • zpracování kalkulací a cenových nabídek
Požadavky
  • vzdělání nejlépe technického směru
  • zkušenosti na obdobné pozici
  • technický background
  • schopnost plynulé AJ (komunikace s dodavateli) + znalost NJ
  • schopnost práce s technickou dokumentací
Benefity
  • start-up
  • notebook, telefon
  • flexibilní pracovní doba