SPECIALISTA NÁKUPU | JIHLAVA

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
50 000 - 55 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
6-23-405685-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jsi zkušený nákupčí s dobrou angličtinou?

Nebojíš se výzev a hledáš příležitost se kariérně posunout?

Hledáme šikulu, co se v nákupu cítí jak ryba ve vodě.

Někoho kdo se nebojí samostatně rozhodovat.

Hledáme SPECIALISTU NÁKUPU s přesahem do logistiky.

Jsi to ty?

Napiš a pošli nám svoje CV :)

A co tě u nás čeká?

Tvým úkolem bude:

  • Odpovědnost za plánování, objednávání a zajištění materiálu pro výrobu
  • Komunikace s interními a externími dodavateli včetně zahraničí
  • Odpovědnost za zpracování a kontrolu objednávek
  • Hlídání minimálních skladových zásob a jejich revize
  • Tvorba a revize cenových nabídek
  • Reporting a monitoring skladových zásob
  • Definování akcí vedoucích ke snížení Inventory
  • Zodpovědnost za expedici zboží a s tím spojeným logistickým systémem
  • Řešení reklamací způsobených při přepravě
Požadavky
  • SŠ vzdělání ideálně technického směru
  • Zkušenosti z oblasti nákupu materiálu (z logistiky výhodou)
  • Zkušenosti s prací v MRP systému (výhodou práce s D365)
  • Dobré organizační a analytické dovednosti
  • Komunikativní úroveň angličtiny podmínkou
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. a 14. mzdu
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na dojíždění
  • firemní vzdělání
  • firemní akce pro zaměstnance
  • občerstvení na pracovišti
  • moderní pracovní prostředí