SPECIALISTA NÁKUPNÍCH PROCESŮ | 70 000 Kč/měs.

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
70 000 Kč
Referenční číslo
11-23-401512-2
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáte mezinárodní pracovní příležitost v oblasti nákupu s důrazem na automobilový průmysl? Máme pro vás zajímavou pozici:

Vaše zodpovědnosti:

  • Vedení strategií napříč divizemi a dodavatelskou sítí.
  • Integrace nových dodavatelů do klíčových ukazatelů výkonnosti s týmem Corporate Purchasing.
  • Smluvní jednání s podporou HR a právního oddělení.
  • Monitorování efektivity dodavatelského řetězce.
  • Implementace standardů mezi divizemi.

Nejedná se o seniorní pozici, a nehledáme vyloženě profíka ve všech vypsaných oblastech. Pro zaučení a doplnění znalostí Vám bude k ruce tým zkušených kolegů.

Požadavky
  • VŠ se zaměřením na ekonomii, obchodní právo nebo srovnatelné
  • min. 2 roky praxe na obdobné pozici v automobilovém průmyslu
  • zkušenosti s mezirezortní spoluprací v automobilovém průmyslu
  • AJ na úrovni C1 (obchodní plynná)
  • NJ na úrovni B2 výhodou
  • orientace v reportingu a analýzách
  • sebeorganizace a smysl pro zodpovědnost
  • silné komunikační dovednosti
  • schopnost motivovat ostatní k dosažení cílů
Benefity
  • pololetní mimořádné odměny
  • 13. plat, inflační bonus a další benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • pružná pracovní doba (pevná 9 - 14 hod), homeoffice
  • příspěvek na Sodexo kartu 500 Kč, bonus za nekouření 500 Kč
  • poukázky na sport a masáže