SPECIALISTA NÁKLADOVÉHO PLÁNOVÁNÍ | LIBEREC

Referenční číslo
11-5-404115-2
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Tvoříš rád analýzy? Matematiky se nezalekneš? Máš zkušenosti s plánováním? Pak neváhej a pošli mi své CV!

Na pozici SPECIALISTA NÁKLADOVÉHO PLÁNOVÁNÍ | LIBEREC budeš mít na starost:

  • stanovení minimální ceny pro nové produkty
  • Kalkulace nákladů na výrobu nových produktů
  • Odhad nákladů při designové změně
  • Porovnávání nákladů na produkty za účelem zlepšení ziskovosti
  • Prezentace zlepšovacích aktivit kolegům a vedení
Požadavky
  • VŠ ekonomického zaměření
  • Zkušenost na obdobné pozici
  • AJ na úrovni B2 (komunikace se zahraničními kolegy)
  • Analytické myšlení
Benefity
  • 13. plat
  • Pružná pracovní doba - 10:00 - 15:00 + účast na poradách
  • Jazykové kurzy a odborné vzdělávání
  • Kafeterie 600 Kč měsíčně
  • Zdravotní péče a rehabilitace
  • Příspěvek na penzijní připojištění / životní pojištění
  • Příspěvek na stravování
  • Akce pro zaměstnance
  • Odměny za pracovní výročí