SPECIALISTA NA ŘÍZENÍ SERVISU | STROJÍRENSTVÍ

Obor
Plný úvazek
Mzda
55 000 - 65 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
5-23-405240-3
Popis pozice

Máte technický backround? Komunikejete v anglickém jazyce? Máte zkušenosti s vedením týmu?

Možná máme zajímavou pracovní nabídku právě pro Vás!

Aktuálně hledáme SPECIALISTU NA ŘÍZENÍ SERVISU, který bude řešit servis v rámci ČR i zahraničí v oblasti kolejových vozidel.

Co Vás na pozici čeká?

  • koordinace servisního oddělení
  • nastavování a spravování procesů servisu
  • komunikace s vedoucím zahraničního servisu
  • kooperace na plánování a dodržování rozpoštu v rámci servisního oddělení
  • spolupráce na koordinaci jednotlivých servisních středisek
  • podílení se na fungování servisního skladu
  • administrativa v rámci servisního oddělení (zpracování dat, reporting)
  • dodržování postupů při řízení údržby kolejových vozidel daným nařízením
Požadavky
  • min. SŠ vzdělání
  • komunikativní úroveň AJ
  • ŘP skupiny B (aktivní řidič)
  • pokročilá úroveň na PC (MS Office)
  • zkušenost s vedením kolektivu
Benefity
  • 13. mzda
  • flexibilní pracovní doba
  • možnost občasného homeoffice
  • 26 dní dovolené
  • stravenky
  • benefitní karta

a mnoho dalšího