SPECIALISTA MEZINÁRODNÍCH OBCHODNÍCH PŘEDPISŮ

Obor
Plný úvazek
Mzda
50 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
7-24-383144
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Zajímáte se o problematiku daní a mezinárodní celní předpisy?

Pojďte se zapojit do globálního projektu a pomozte nám zajistit dodržování obchodních předpisů mezi našimi výrobními závody a obchodními partnery.

A co to v praxi znamená?

Čekáme, že budete:

  • shromažďovat údaje o původu našich výrobků, provádět výpočty a připravovat dokumenty na žádost zákazníků
  • pomáhat lokálním pracovníkům s určením správného HS kódu a řešením místních celních problémů (podpoříte také klasifikaci výrobků podle HTS)
  • pomáhat s celními záležitostmi, týkajícími se odbavení zboží
  • provádět měsíční analýzu celních a interních údajů s cílem zajistit maximální úsporu nákladů (v rámci dohod o volném obchodu, zón volného obchodu a dalších osvobození od cla)
  • sledovat výkonnost a rizika globálních operací v oblasti dodržování obchodních předpisů
Požadavky
  • Miň. bakalářské vzdělání
  • Předchozí zkušenost z obdobné pozice (v oblasti dodavatelského řetězce, financí, mezinárodních daní, obchodu - ideálně v nadnárodní společnosti)
  • Plynulá angličtina, použití na denní bázi
  • Dobré znalosti programu Excel
  • Zkušenosti se systémem SAP velkou výhodou
  • Dobré analytické schopnosti
Benefity
  • Práce ve mezinárodním týmu
  • 13. plat
  • Pružná pracovní doba
  • 2 sick days / rok
  • Homeoffice
  • 25 dní dovolené s příspěvkem zaměstnavatele
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dojíždění
  • Parkování v centru města
  • Bezplatné jazykové kurzy