SPECIALISTA LOGISTIKY|PLZEŇ

Plný úvazek
Mzda
33 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
9-21-386643
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Rádi během své práce komunikujete a potřebujete při své práci různorodost? Máte angličtinu na komunikativní/pokročilé úrovni a rádi byste angličtinu využili na denní bázi?

Potom pozice SPECIALISTA LOGISTIKY je pro Vás jako dělaná!

Jako SPECIALISTA LOGISTIKY budete mít na starost:

  • Zákaznický servis, komunikace s našimi klienty/zákazníky
  • Kontrola nad bezproblémovým průběhem dodání zakázky
  • Práce v interním systému
  • Podpora optimalizace logistické sítě klientů
Požadavky
  • SŠ vzdělání s praxí v logistice či VŠ vzdělání logistickým směrem
  • Zkušenosti s logistikou, přepravními, dopravními společnostmi
  • Komunikativní úroveň angličtiny (ústní/písemná)
  • Znalost práce s MS OFFICE
  • Chuť na sobě pracovat, zlepšovat se v oboru logistiky
  • Další znalost cizích jazyků VELKOU VÝHODOU!

Poprosím o zaslání životopisu v českém a anglickém jazyce.

Benefity
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost Home Office
  • Kvalitní systém zaškolení
  • Jazykové kurzy
  • Stravenky
  • Nápoje a stravování na pracovišti