SPECIALISTA LOGISTIKY S NJ - JUNIOŘI I EXPERTI

Plný úvazek
Mzda
25 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
7-13-345972
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Domluvíte se německy s rakouskými a německými kolegy? Máme tu příležitost pro zkušené logistiky i nadšené juniory v oblasti logistiky. Do výrobní firmy se super benefity hledáme specialistu logistiky.

Specialista logistiky u nás:

  • koordinuje zásoby zboží v interních a externích skladech v ČR a v zahraničí
  • realizuje jednotlivé položky zboží dle objednávek zákazníků
  • koordinuje pohyb zboží ze skladů k zákazníkům
  • zajišťuje přepravu zboží, jedná s dopravními společnostmi
  • podílí se na zlepšování procesů

Výběrové řízení na tuto pozici stále probíhá, zašlete nám proto svůj životopis i v tomto období, kdy žádost bude zpracována online.

Požadavky
  • v případě zkušenějších uchazečů oceníme praxi v délce alespoň 2 roky
  • od juniorů budeme chtít dokončené vzdělání, zaměřené na logistiku
  • podmínkou je plynule hovořit a psát německy
  • dobrá práce s MS Office, hlavně s programem Excel
  • vynikající organizační schopnosti
Benefity
  • 13. plat
  • Bonusy/prémie
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Dovolená 5 týdnů
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na stravování + závodní stravování
  • Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
  • Věrnostní prémie za odpracovanou dobu
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Příspěvek na dětské letní tábory
  • Zdarma očkování proti chřipce
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Firemní akce