SPECIALISTA LOGISTIKY S AJ nebo NJ

Plný úvazek
Mzda
40 000 Kč
Referenční číslo
7-21-383150-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máme tu příležitost pro logistiky se znalostí AJ nebo NJ. Do výrobní firmy se super benefity hledáme Specialistu Logistiky.

Specialista logistiky u nás:

  • koordinuje zásoby zboží v externích skladech v ČR a v zahraničí
  • plánuje úložné kapacity
  • realizuje jednotlivé položky zboží dle objednávek zákazníků
  • koordinuje pohyb zboží ze skladů k zákazníkům
  • zajišťuje přepravu zboží, jedná s dopravními společnostmi
  • podílí se na zlepšování procesů
Požadavky
  • miň. SŠ vzdělání
  • neobejdete se bez předchozí praxe - ideálně expedice, či skladová logistika ve výrobní firmě
  • podmínkou je plynule hovořit a psát anglicky nebo německy (spolupráce s kolegy ze zahraničí)
  • znalost celní problematiky s důrazem na evropské státy mimo EU
  • dobrá práce s MS Office
  • vynikající organizační schopnosti
Benefity
  • 13. plat
  • Bonusy/prémie
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Dovolená 5 týdnů
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na stravování + závodní stravování
  • Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
  • Věrnostní prémie za odpracovanou dobu
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Příspěvek na dětské letní tábory
  • Zdarma očkování proti chřipce
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Firemní akce