SPECIALISTA LOGISTIKY | JIHLAVA

Plný úvazek
Mzda
38 000 - 50 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Referenční číslo
6-21-403483-2
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš zkušenosti v logistice, umíš anglicky a v práci s počítačem jsi jednička?

Pak přesně pro tebe tu v našem týmu máme pozici SPECIALISTA LOGISTIKY.

Chceš vědět víc? Čti dál :)

Tvým úkolem bude:

  • Zavádění a správa automaticky naváděných vozíků
  • Sběr dat a jejich vizualizace
  • Realizace interních i mezinárodních logistických projektů
  • Design a implementace interního materiálového toku
  • Vytváření dokumentace a školení uživatelů
Požadavky
  • Vyšší odborné vzdělání nebo středoškolské vzdělání s maturitou
  • Min. 1 rok praxe v oboru
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni - úroveň B1
  • Dobré počítačové znalosti MS Office
  • Samostatnost, pečlivost při plnění úkolů, schopnost týmové práce, spolehlivost
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost využívat Home office
  • prémie za výsledek firmy (13. a 14. mzda)
  • příspěvek do cafeterie (6000 Kč/rok)
  • dotované závodní stravování