Specialista logistiky |centrum Phy|

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 55 000 Kč
Práce z domu
Částečná práce z domu
Referenční číslo
20-21-407252
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pozice: Specialista logistiky

  • nutná alespoň krátká praxe a znalost Aj (B1/B2).

Mezinárodní FMCG společnost, populární zaměstnavatel, krásné prostory.

Doba neurčitá, nástup co nejdříve, centrum PRAHY.

Budeš mít na starosti:

  • Skladové hospodářství (kontrola správného příjmu zboží, EDI komunikace se skladem, správnost dat v inventuře a data spotřeby)
  • Paletové hospodářství
  • Komunikace s externím skladem v zahraničí
  • Komunikace s deployment teamem a dopravci ohledně dodávek (např. zpoždění- řešení operativních problémů)
  • Komunikace se zákaznickým servisem a dalšími odděleními.
Požadavky
  • ukončené SŠ vzdělání
  • znalost Aj na poročilé úrovni, znalost Nj je výhodou
  • pracovní zkušenost je vyžadována alespoň 1 rok
  • proaktivní nadšenec s chutí učit se
  • smysl pro organizaci a pořádek.

Máme zájem jen o seriozní kandidaturu.

Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na dopravu
  • Bonusy
  • Stravenkový paušál 116 Kč/ odpracovaný den
  • Cafeterie