Specialista logistiky | až 42 000 Kč!

Plný úvazek
Mzda
32 000 - 42 000 Kč
Referenční číslo
2-21-365620
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro mezinárodní společnost v oblasti obchodu s ovocem & zeleninou, se sídlem v okrese Benešov hledáme vhodné kandidáty na pozici SPECIALISTA LOGISTIKY!

Co by Vás čekalo:

  • kontrola zásob domácího skladu i skladů zákazníka
  • plánování pohybu zboží, inbound/outbound
  • komunikace se skladem, dispečery, nákupním oddělením
  • denní reporting
  • vytváření týdenních plánů a jejich každodenní aktualizace
  • analyzování KPI ukazatelů spojených s logistickým plánováním
  • komunikace v rámci týmu
Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru logistika nebo ekonomie
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • Předešlé zkušenosti v logistice podmínkou
  • Komunikativnost a týmový hráč
  • Znalost MS Office
  • Časová flexibilita
  • Ochota práce na směny – ranní, odpolední, víkendy 1x za měsíc
Benefity
  • Příspěvek na dopravu
  • Stravenky 100 Kč
  • Pravidelné navyšování mzdy
  • Bonusy na pravidelné bázi (až 15 %)
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Jazykové kurzy na pracovišti
  • Ovoce a zelenina na pracovišti ZDARMA
  • Zajištění oprávnění na VZV
  • Zajištění ochranných pracovních pomůcek ZDARMA