Specialista logistiky | automotive | Praha

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
2-21-366761
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Chtěli byste pracovat pro úspěšnou mezinárodní společnost působící v oblasti automotive? Máte zkušenosti v logistice a skladovém hospodářství? Pak hledáme právě Vás!

Pokud Vás baví nastavovat procesy skladového hospodářství, layout, spedice apod. a rádi komunikujete s dodavateli, zákazníkem i napříč odděleními firmy, tak si určitě zavolejme!

Co by se od Vás konkrétně očekávalo:

  • Analýza dat a procesů, tvorba reportů
  • Návrhy a plánování změn
  • Tvorba a realizace změn procesů na skladě, v administrativě, layoutu dle dohody se zákazníkem
  • Logistický a procesní controlling
  • Spolupráce při přípravě a realizaci nových projektů
  • Zlepšování WMS systému a implementace změn do praxe
  • Občasné cesty na pobočku u Plzně
  • Sdílení zkušeností v rámci Evropy mezi pobočkami
Požadavky
  • Minimálně SŠ vzdělání
  • Zkušenosti ve skladové nebo výrobní logistice (alespoň 3 a více let)
  • Pokročilá znalost MS Excel
  • Velmi dobrá angličtina
  • Kaizen přístup
  • Procesní a analytické myšlení
  • Řidičský průkaz B
Benefity
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Každý měsíc příspěvek na konto v systému Benefity.cz (Cafeteria systém)
  • Sick days (5 dní ročně)
  • Týden dovolené navíc
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Vzdělávání a systematický rozvoj
  • Propracovaný systém kariérního posunu
  • Stabilní zázemí úspěšné mezinárodní společnosti