Specialista logistiky - 50 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 50 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
9-21-406590
Popis pozice

Máte praxi v logistice a s jednáním se zákazníky?

Denně budete využívat anglický jazyk a pracovat s interním systémem a zpracovávat data zejména v MS Office, Excel.

Budete v kontaktu se zákazníkem, řešit objednávky, případné stížnosti zákazníka. Budete se podílet na plánování výroby a kontrolovat včasnost výroby - případně jednat se zákazníkem o možnost dodání vyrobených dílů.

Oceníme pokud již máte zkušenost v logistice a nejlépe z výrobní společnosti. Našich zkušených lidí si vážíme, a tak umožňujeme také případný kariérní růst v rámci společnosti.

Požadavky
  • min. SŠ vzdělání
  • praxe v logistice, na obdobné pracovní pozici
  • praxe z výrobního prostředí velkou výhodou
  • angličtina na komunikativní úrovni
  • znalost SAP systému, MS Office, Excel
Benefity
  • 13. plat
  • 25 dní dovolené
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Jazykové vzdělávání
  • Možnost růstu v rámci společnosti