SPECIALISTA KVALITY - až 40.000 Kč

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
4-4-355850
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Kolegové v laboratoři by uvítali nového kolegu na pozici SPECIALISTY KVALITY, ale ne ledajakého! Hledá se zájemce s vášní pro chemii.

SPECIALISTA KVALITY se bude zabývat kontrolou záznamů z laboratoří a výroby a následně je bude schvalovat. Bude mít také za úkol zpracovat postupy pro laboratoře, výrobu, zkontrolovat je a schválit.

Uvitáme čerstvé absolventy. K dispozici budete mít samozřejmě zkušený tým, který Vás rád zaučí. A navíc u nás máte možnost se vypracovat na profíka v oboru.

Požadavky
  • VŠ zaměřenou na chemii
  • znalost systémů ISO 9001, SVP nebo HACCP vítána
  • ochota práce v laboratorním prostředí
  • znalost balíčku MS Office

VÝHODOU:

  • kratší zkušenost z chemické či farmaceutické výroby
Benefity
  • smlouva na dobu NEURČITOU
  • finanční příspěvěk na dopravu
  • měsíční, roční odměny
  • příspěvek na stravné
  • Cafeteria
  • příspěvek na ubytování
  • firemní vzdělávání a odobrný rozvoj