SPECIALISTA KAMEROVÝCH SYSTÉMŮ

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
9-15-356953
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Zajímavá Tě kreativní činnost při používání znalostí z oblasti zpracování obrazu, robotiky, komunikační a testovací techniky ? Instalace a oživení kamerových systémů ? Pak nám pošli svůj životopis !

Bude Tě čekat :

  • Spolupráce při uvádění výrobních linek do provozu
  • Komunikace s techniky z ostatních oddělení včetně mateřské společnosti v zahraničí
Požadavky
  • Ukončené vzdělání v oboru elektrotechnika, informatika, mechatronika nebo praxe v oboru
  • Angličtina nebo němčina na komunikativní úrovni

Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost

Zájem učit se nové věci a snaha posouvat se vpřed

Znalost programování

  • Schopnost pracovat v týmu, zodpovědnost, samostatnost
  • Řidičský průkaz sk. B

Nástup možný IHNED!

Benefity
  • Čekají Vás letní a zimní prémie
  • Čisté a moderní prostředí
  • Částečně flexibilní pracovní doba
  • Až 5 týdnů dovolené
  • Benefit program Cafeteria Sodexo