Specialista/-ka zakaznického servisu s AJ

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
32 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
8-23-365422
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Specialisti zákaznického servisu jsou „strojovnou“ podniku a jejich rolí je poskytovat zákazníkům prvotřídní zákaznický servis a stanovovat standardy v této oblasti.

Zároveň musí zajistit maximalizaci našich prodejů a výnosnost příležitostí. Musí plnit a překonávat očekávání zákazníků z hlediska zákaznického servisu s dobrým povědomým o firemních zdrojích a produkčních limitů.

Definovat specifické úkoly této role je náročné, jelikož na této pozici je předvídání minimálně stejně důležité jako fakta. Výborný Account Manager je člověk, kterého naši externí zákazníci vnímají jako schopného pro ně splnit nemožné a interní zákazníci jej vnímají jako někoho, kdo po nich nikdy nechce nic neobvyklého.

Náplň práce/odpovědnost

Celková zodpovědnost za zákaznické projekty/smlouvy a koordinaci aktivit s odděleními nákupu, technické podpory, výroby, logistiky a financí.

  • Styk se zákazníkem
  • Vytváření BoM
  • Vytváření objednávek
  • Revize smluv
  • Přijímání pracovních příkazů
  • Nákup materiálu (pokud je vyžadováno)
  • Tvorba interních i externích reportů (kde je potřeba)
  • Průběžný rozvoj prodeje
  • Tvorba reportů zákaznického servisu
Požadavky

Požadované dovednosti, kvalifikace a zkušenosti:

Pracovní porozumění angličtině

Schopnost efektivně komunikovat se zákazníky (interními i externími) a dodavateli

Dobré obchodní rozhodovací schopnosti

Vynikající počítačové dovednosti

Prokazuje zdravý úsudek a dovednosti v řešení problémů; je schopen pod tlakem přijímat vhodná rozhodnutí a určovat priority

Dobrý časový management

Dobrá písemná a slovní komunikace

Benefity
  • velmi přátelská, rodinná atmosféra
  • flexibilní pracovní doba bez pevné složky
  • výroba, kde jsou přesčasy cizí slovo
  • stravenky v hodnotě 100 Kč
  • po 1 roce dovolená navíc
  • občerstvení na pracovišti