Specialista/-ka fakturace a plateb s německým jazykem

Referenční číslo
9-7-394026
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáš práci v administrativě s využitím cizích jazyků? Baví Tě, když je práce různorodá? U nás uplatníš zájem o práci s čísly, využiješ cizí jazyky a budeš v kontaktu se zákazníkem.

Jako bonus je náš skvělý kolektiv a práce v centru Plzně v moderní kanceláři.

Zní to vše dobře? Neváhej a ozvi se!

Denně budeš řešit fakturaci a platby. V případě nezaplacených faktur urgovat zákazníka a řešit jeho různorodé požadavky.

Požadavky
  • min. SŠ vzdělání - výhodou ekonomické či v oblasti financí
  • Praxe v oblasti financí nebo správy pohledávek
  • Pokročilá znalost německého jazyka na komunikativní úrovni
  • Znalost anglického jazyka na mírně pokročilé úrovni - schopnost se domluvit
  • MS Office - důraz na Excel
  • Analytické myšlení, pečlivost
Benefity
  • 5 týdnu dovolené
  • Placené přesčasy
  • Roční bonus
  • Placené jazykové kurzy a další vzdělávání
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Občerstvení na pracovišti
  • Firemní akce