Specialista interní komunikace

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
50 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
19-19-387983
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Na co se u nás můžete těšit a s čím od Vás potřebujeme pomoct:

  • Hledání a nastavování té správné a nejlepší nové cesty pro interní komunikaci
  • Zajišťování samostatné agendy komplexní interní komunikace se zaměřením na moderní komunikační kanály, zejména intranet a sociální sítě
  • Odpovědnost za stylovou, syntaktickou i gramatickou správnost všech materiálů, které jsou určeny pro předmětné oblasti interní komunikace
  • Příprava a vytváření informační materiálů, aktivní vyhledávání témat
  • Tvorba a koncepce - interního časopis, interní videa, interní e-maily a sdílení interních událostí a zajímavostí
  • Ve spolupráci s PR manažerem realizace CSR aktivit společnosti
  • Koordinace aktivit s marketingovým a HR oddělením
  • Poskytování poradenství pro interní klienty v oblasti interní komunikace
  • Zapojení do vývoje a obsahu intranetu
Požadavky
  • Profík na interní komunikaci
  • Stylizační znalost českého jazyka v psané formě a copywrittingu
  • Komunikační a prezenční dovednosti na profesionální úrovni
  • Schopnost koordinovat projekty v rámci mezinárodní společnosti
  • Výborná psaná a mluvená angličtina podmínkou - součástí agendy jsou také překlady
  • Znalost Share Point, Google Analytics, WordPress a grafických programů výhodou
  • Zkušenosti z automotive oblasti velkou výhodou
Benefity
  • Zvýhodněné služby a produkty společnosti
  • Multisport karta
  • Tréninková akademie
  • Jazykové kurzy
  • Sportovní a společenské akce
  • Občerstvení na pracovišti
  • Kariérní růst samozřejmostí