SPECIALISTA FARMAKOVIGILANCE, 50 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
13-13-370625
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti v oblasti Farmakovigilance?

Mluvíte anglicky? Zajímá Vás farmacie? Nevadí Vám smlouva na dobu určitou?

Pošlete nám Váš životopis!

Na pozici SPECIALISTA FARMAKOVIGILANCE budete mít na starosti:

  • zodpovědnost za aktivity v oblasti Farmakovigilance podle regulí společnosti a EU
  • hlášení nežádoucích účinků léků
  • komunikace se Státním ústavem pro kontrolu léčiv
  • příprava podkladů pro hlášení
  • účast na farmakovigilančních aktivitách společnosti
  • práce s interními systémy

Mzda: 45 000 - 50 000 Kč

Lokalita: Praha 6

Nástup: ihned

Pracovní doba: pondělí - pátek - aktuálně 100% home office

Smlouva: do konce roku 2021

Požadavky
  • VŠ vzdělání (farmacie, podobného směru)
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • zkušenosti v oblasti Regulatory Affairs léčiv, Farmakovigilance nebo z regulovaného příbuzného prostředí (výhodou)
  • MS Office na pokročilé úrovni
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • plně hrazené stravenky
  • pravidelné roční bonusy
  • systém cafeterie
  • příspěvek zaměstnavatele na penzijní a životní pojištění