Specialista exportního obchodního oddělení

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
19-1-351139
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáte různorodou práci, kde budeme moci využít své výborné komunikační dovednosti? Máte pokročilý anglický, ale zároveň i ruský jazyk?

Co bude Vaší náplní práce:

  • rozvíjení, udržování a zpracovávání běžného obchodního vztahu (objednávek) se zákazníky
  • každodenní komunikace se zahraničními zákazníky emailem i telefonicky
  • zadávání a kontrola objednávek (SAP), ověřování stavu objednávek, fakturace, dodání zboží a s tím spojená administrativa
  • řešení požadavků denní přepravy zboží
  • zadávání požadavků do oddělení logistiky a nákupu
  • vystavování faktur, kontrola plateb a pohledávek
  • příprava podkladů pro celní deklaraci
  • vyhledávání relevantních náhrad nedostatkového zboží

Co nabízíme?

  • perspektivní, zajímavou, pestrou a odpovědnou práci v dynamicky se rozvíjející společnosti
  • jednání s převážně zahraničními zákazníky, aktivní využití cizích jazyků
  • možnost dalšího vzdělávaní a profesního růstu
  • zázemí mezinárodní společnosti v moderní budově

Nástup Ihned

Praha

Požadavky
  • SŠ. vzdělání
  • Angličtina na úrovni C1 (velmi pokročilá úroveň)
  • Ruština na úrovni C1 (velmi pokročilá úroveň)
  • pro aktivní přístup
  • výborné organizační a komunikační dovednosti
Benefity
  • dovolená 5 týdnů
  • mobilní telefon, notebook
  • stravenky
  • Multisport karta
  • možnost dalšího vzdělávaní a rozvoje
  • příspěvek na penzijní připojištění