SPECIALISTA PRO DODAVATELSKOU LOGISTIKU | 45 000 | ROKYCANSKO

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 45 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
9-21-402260-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenost v oblasti logistiky nebo plánování? Domluvíte se německy nebo anglicky?

HLEDÁME KOLEGU/KOLEGYNI NA POZICI SPECIALISTA PRO DODAVATELSKOU LOGISTIKU!

Vaší pracovní náplní bude:

  • komunikace se zákazníkem a zadávání objednávek do systému
  • pravidelné aktualizace změn objednávek
  • plánování nakládky a správa náležité dokumentace
  • udržování optimální hladiny zásob
  • komunikace s odděleními napříč společností
  • vyřizování případných zákaznických reklamací

Dlouhá praxe není zapotřebí, ale určitě Vás čeká pestrá pracovní náplň a mnoho nových pracovních zkušeností!

Požadavky
  • SŠ/VŠ zdělání
  • anglický případně německý jazyk na komunikativní úrovni - denní využití
  • předchozí praxe ve výrobní firmě/ logistickém řetězci výhodou, nikoli podmínkou
  • uživatelská znalost MS Office (Excel, Word)
  • ŘP. B
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • zdravitní volno
  • příspěvek na dojíždění
  • prémie
  • docházkový benefit
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na vzdělávání
  • příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • a mnoho dalších