SPECIALISTA DODAVATELSKÉ KVALITY s NJ, 40 000Kč

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
7-30-345967
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Znáš nástroje kvality a domluvíš se německy?

Hledáme novou posilu, která bude mít za úkol zlepšení kvality našich dodavatelů.

Bude mít na starosti např.:

  • Tvorbu a zavedení opatření, zaměřených na kontrolu kvality nakupovaných komponent
  • Identifikace vad
  • Tvorbu pokynů ke kontrole
  • Řešení reklamaci s dodavateli a jejich hodnocení

Výběrové řízení na tuto pozici stále probíhá, zašlete nám proto svůj životopis i v tomto období, kdy žádost bude zpracována online.

Požadavky
  • Min. SŠ vzdělání technického směru
  • Předchozí praxe v oblasti kvality výrobní firmy
  • Znalost systému kvality dle ISO
  • Znalost německého jazyka min. na úrovní B2 pro spolupráci s rakouskými kolegy
Benefity
  • 13. plat
  • Bonusy/prémie
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Dovolená 5 týdnů
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na stravování + závodní stravování
  • Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
  • Věrnostní prémie za odpracovanou dobu
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Příspěvek na dětské letní tábory
  • Zdarma očkování proti chřipce
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Firemní akce