SPECIALISTA CONTROLLINGU || PLZEŇ

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
9-7-368015
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Otevřela se nám pozice SPECIALISTY CONTROLLINGU!

Máte na podobné pozici již zkušenosti a domluvíte se bez problémů anglicky? Zašlete svůj životopis a povíme Vám více.

Pozice SPECIALISTY CONTROLLINGU obsahuje:

  • sledování předem stanovených položek a jejich kontrola
  • přípravu podkladů pro účetnictví
  • podporu oddělení ohledně daňových otázkách
  • sestavování finálních výsledků projektů
Požadavky
  • ekonomické vzdělání
  • zkušenosti na pozici specialisty controllingu/finančního controllera
  • velmi dobrá znalost anglického jazyka
  • znalost daňové problematiky a SAPu bude výhodou
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní doba
  • čtvrtletní odměny
  • pravidelné roční úpravy mezd
  • dotované stravování
  • Cafeterie
  • jazykové kurzy na pracovišti a v pracovní době
  • firemní akce během roku