SPECIALISTA CONTROLLINGU

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 65 000 Kč
Referenční číslo
7-7-381960
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti s financemi a controllingem? Do výrobní společnosti v Českých Budějovicích hledáme nového Specialistu controllingu!

Vaše práce se však nebude týkat jen controllingu, dotknete se i dalších oblastí ze sektoru financí. Jak taková pracovní náplň bude vypadat?

  • Budete kontroloři interních procesů
  • Budete se podílet na ročních finančních plánech
  • Budete vytvářet reporting na pravidelné bázi
  • Budete analyzovat náklady
  • Budete zjišťovat potenciální hrozby

Obecně se dá říct, že budete pány svého času. Na této pozici očekávejte autonomii!

Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání (nejlépe ekonomického směru)
  • AJ nebo NJ na úrovni alespoň B2
  • Zkušenosti v controllingu, finančním reportingu
  • Zkušenosti s tvorbou rozpočtů a forecasty
  • Analytické myšlení
  • MS Excel na pokročilé úrovni
Benefity
  • 13. mzda
  • Další prémie a bonusy
  • Týden dovolené navíc
  • Závodní stravování