SPECIALISTA CONTROLLING | 13. MZDA

Plný úvazek
Mzda
32 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
16-7-377784
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Láká tě pozice, kde hned uvidíš výsledky své práce? Kde budeš důležitou součástí týmu řešícím vyhodnocování výkonů a procesů v prosperující firmě? Kde si tě budou vážit a ještě tě za to velmi dobře zaplatí? Přesně taková pozice jako je Specialista controlling na tebe čeká v mezinárodní společnosti sídlící na Vysočině.

Jaká bude náplň tvé práce?

  • tvorba reportů v MS Power BI a řešení ad hoc analýz
  • zpracovávání finančních analýz, prognóz a rozpočtu firmy
  • spolupráce na firemním controllingu
  • spolupráce s účetním oddělením
Požadavky

Co od tebe očekáváme?

  • ŠŠ/VŠ vzdělání v ekonomickém směru
  • zkušenosti v oblasti controllingu výhodou - pozice je vhodná i pro absolventa
  • pokročilou znalost MS Office, zejména MS Excel - protože s ním bude spjata velká část tvé práce
  • znalost anglického jazyka na úrovni B1
  • přesnost, pečlivost a analytické myšlení
  • dobré komunikační dovednosti

Co by bylo dobré znát?

  • účetní principy podvojného účetnictví
  • systém SAP
  • používání nástrojů BI
Benefity

Co naopak můžeš čekat ty od nás?

  • mzda až 40 tis. Kč
  • 13. mzda
  • flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky v hodnotě 140 Kč
  • možnost osobního rozvoje pomocí odborných kurzů
  • menší, rodinné prostředí v kancelářích