SPECIALISTA CONROLLINGU - 37.000 Kč

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 37 000 Kč
Referenční číslo
4-7-354891
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do obchodní společnosti hledáme šikovného kandidáta na pozici SPECIALISTY CONTROLLINGU. Budete mít možnost se pohrabat v číslech, analýzach, využijete angličtinu a budete spolupracovat se zahraničními kolegy.

Náplň práce:

  • zajištění controllingu pro naši společnosti ve 3 zemích
  • zpracovávání rozborů a reportingu pro mateřskou společnost
  • příprava rozočtů a forecastu
  • analýza dat (zejména pohledávky, závazky)
  • dohled nad měsíčními závěrkami a spolupráce s účetním oddělením
Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického zaměření
  • praxe na obdobné pozici minimálně 1 rok
  • znalost účetnictví
  • komunikativní angličtina
  • znalost Excelu a kontingenčních tabulek

VÝHODOU (ale rozhodně ne podmínkou):

  • znalost polského jazyka
Benefity
  • 5 týdnů dovolená
  • Stravenky
  • Sick days
  • Bonusy a prémie
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost home office
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na vzdělávání, vzdělávací kurzy a školení (Multisport karta)
  • Příspěvek na sport/kulturu a volný čas
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Občerstvení na pracovišti