SPECIALISTA CENTRA SDÍLENÝCH SLUŽEB S AJ, až 32 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
25 000 - 32 000 Kč
Referenční číslo
7-11-345508
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Vyřídíš bez problémů email a telefonát v angličtině? Máš vzdělání ekonomického směru, anebo zájem o práci ve finanční oblasti? Jsi týmový hráč, který rád komunikuje s lidmi?

Nenech si ujit šanci! Už dnes mi dej o sobě vědět a pošli svůj životopis v angličtině.

Staň se součástí unikátního v jižních Čechách projektu a pracuj v mezinárodním týmu, s lidmi skutečně nadšenými pro svoji práci!

Co tě na pozici SPECIALISTA CENTRA SDÍLENÝCH SLUŽEB čeká?

Zpracování faktur a finančních dokumentů evropských výrobních závodů např. z Česka, Irska, Veliké Británie, Itálie, Francie, Německa.

Práce u nás není však pouze o číslech! Budeš intenzivně komunikovat se zahraničními kolegy. Věříme, že společně lépe vyřešíte napotkány problém.

Než se pustíš do vyřizování svěřené ti agendy, dostaneš od nás kompletní zaškolení, seznámíš se s firemní kulturou, poznáš program SAP, nezbytný k tvé pozdější práci.

Stále rosteme, proto v budoucnosti můžeš se podílet i na mentorování nováčků.

Požadavky

Co od tebe čekám:

  • Hlavně nadšení pro práci s čísly, řešení problémů a kontakt s lidmi – ty jsou pro nás nejpodstatnější!
  • Hodně ti pomůže diplom z Ekonomie, Financi či Účetnictví. Absolventi jsou samozřejmě vítání!
  • AJ min. na úrovní B2, abys zvládl(a) kooperaci se zahraničními kolegy a zákazníky.

Co zvětší tvé šance na úspěch?

  • Předchozí praxe z finanční oblastí, zájem o tento typ práce
  • Zkušenosti z multikulturního prostředí (např. z BSS centra, ale i stipendia Erasmus, či jiných výměnných pobytů)
  • Znalost programu SAP
  • Perfektní znalost jednoho z jazyků: němčiny/ francouzštiny/ italštiny (budeš moct využívat ho v praxi, i když našim korporátním jazykem je angličtina)
Benefity

Co ti můžu nabídnout:

  • 13. plat (50-100% tvoji měsíční mzdy podle délky zaměstnání ve firmě)
  • Stravenky v hodnotě 110 Kč/den
  • Příspěvek na dopravu ve výši 1 Kč/1 km.
  • 25 dní dovolené s 50% příplatkem
  • 2 Sick day/rok
  • Tréninkový program
  • Jazykové kurzy
  • Flexibilní pracovní doba
  • Občasný Home Office
  • Kanceláře v centru města
  • Parkování zdarma v centru města