Specialista BOZP a PO

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 55 000 Kč
Referenční číslo
16-10-366343
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro výrobní společnost působící v oblasti tepelných čerpadel a klimatizace hledáme specialistu BOZP a PO.

Co bude Vaší zodpovědností?

  • dohled nad dodržováním BOZP/PO na pracovišti
  • nastavování procesů a postupů v rámci bezpečnosti ve výrobě
  • kontrola dodržování procesů BOZP a PO
  • denní komunikace s výrobou, předávání zpětné vazby, kooperace
  • komunikace s externími dodavateli, pojišťovnami a státními institucemi
Požadavky

Jaké předpoklady pro pozici hledáme u Vás?

  • vzdělání v oblasti bezpečnosti a životního prostředí nebo praxe v této oblasti
  • znalost prostředí výrobní firmy výhodou
  • orientace v oblasti BOZP/PO a znalost platné legislativy
  • komunikativní znalost angličtiny pro občasnou domluvu se zahraničním vedením společnosti
  • chuť zlepšovat postupy v rámci bezpečnosti výrobní firmy
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní doba
  • půlroční bonusy
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • samozřejmostí jsou odborná školení a vzdělávání v oboru