SPECIALISTA BOZP A PO | automobil i k osobním účelům!

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
30 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
2-30-341139
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pohybujete se v oblasti bezpečnostního inženýrství? Máte certifikaci o způsobilosti v BOZP a PO? Jste rádi pánem svého času? Tak hledáme právě Vás!

Česká společnost a jednička na trhu v oblasti požární ochrany a BOZP hledá do svého týmu zkušeného a spolehlivého specialistu v oblasti BOZP a PO.

Náplň práce:
- servis klientům v oblasti PO a BOZP,
- rozvoj a poradenství v širokém týmu specialistů,
- zajištění kompletního outsourcingu služeb pro významné klienty společnosti.

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání,
- pracovní zkušenosti v oblasti bezpečnostního inženýrství,
- být OZO v PO a BOZP (133/1985 a 309/2006),
- ochota cestovat, řidičský průkaz sk B.
- velmi dobré organizační schopnosti,
- odolnost vůči stresu.

Benefity

- Stravenky a další firemní benefity.
- Služební automobil i k osobním účelům (včetně využití na soukromou dovolenou apod.)
- Další odborné vzdělávání a rozšiřování Vaší kvalifikace.