ADMINISTRATIVA V BANCE: schvalování předmětů financování

Plný úvazek
Mzda
35 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
13-1-401337-3
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti v administrativě, jeste pečlivý/á a máte smysl pro detail? Chtěli byste získat stabilní zaměstnání v jedné z největších českých bank? Pak nám pošlete svůj životopis!

Poziice je vhodná i pro absolventy!

Vaším úkolem bude:

  • Po zaučení a na základě interně definovaných postupů provádět kontroly, zda je možné poskytnout financování
  • Z výstupů zrealizovaných kontrol pak identifikovat rizika spojená s klienty a financováním, upozorňovat na tato rizika
  • Kontrola správnosti zadaných dat a veřejných zdrojů
  • Poskytovat podporu a potřebnou součinnost kolegům v týmu, aby tým jako celek mohl poskytovat vynikající služby interním i externím klientům

Nástup: ihned

Lokalita: Praha

Mzda: 35 000 Kč

Pracovní doba: 40 hodin týdně

Docházka: 9:00 - 15:00 nutné, zbytek flexibilní

Požadavky
  • Minimálně SŠ ideálně ekonomického směru – vhodné i pro absolventa
  • Pečlivost, schopnost dívat se na věci jak z nadhledu, tak i v potřebném detailu
  • Schopnost vyhodnocovat informace, shrnovat do smysluplných závěrů a ty komunikovat kolegům
  • Týmového hráče s velkou mírou samostatnosti
  • Velmi dobrou úroveň znalosti práce na PC (MS Office - Excel)
Benefity
  • 16% roční bonus
  • Cafeterie
  • Stravenky
  • 3 sick days
  • 5 týdnů dovolené
  • Multisport karta