Software Engineer - C#

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 80 000 Kč
Referenční číslo
16-10-331556
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Společnost, pro kterou hledáme, je přední inovátor ve svém oboru. Aplikace společnosti jsou cloudové i desktopové, založené na moderních IT nástrojích a používané profesionály po celém světě. Zákazníkům nabízí unikátní produkt, svým zaměstnancům přátelskou atmosféru v základu rodinné společnosti a 6 platů ročně jako finanční bonus ;) Rostoucí společnost nyní opět posiluje svůj tým včetně vývoje, a proto C# DEVELOPER WANTED !!!

Prostor dostanou šikovní absolventi i zkušení borci s letitou praxí. V obou případech si můžete vybrat, zda chce fungovat jako freelancer nebo zaměstnanec, full time home office je možný.

Vývoj je organizovaný ve scrumu, v menších kreativních týmech. Budete řešit jak úpravy software, tak i vývoj specifických verzí a nových modulů a aktivně se podílet na definici dalšího vývoje.

Požadavky
  • znalost technologií C#, .NET, HTML5 a WPF
  • logické myšlení,
  • schopnost práce v týmu (metodika SCRUM)
  • alespoň mírně pokročilá úroveň angličtiny
  • komerční developerská praxe výhodou
Benefity
  • finanční bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • 5 sick days
  • možnost úplného home office
  • smlouva na dobu neurčitou nebo práce na IČO
  • nadšený tým technologicky pokročilé firmy
  • odborné vzdělávání – mentoring, externí workshopy a devcampy v CZ i zahraničí
  • možnost profesního růstu