SOFTWARE DEVELOPER

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 80 000 Kč
Referenční číslo
12-10-343682
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice
  • spolupráce na řešení maximalizují hodnotu nových a stávajících funkcí aplikací
  • spolu s architekty platformy udržování a přispívání ke znalostní bázi
  • společně s zkušebními inženýry zajišťování stability, výkonu a odstraňování závad
  • společně se vzdálenými rozvojovými zdroji zajišťování osvědčených postupů a dodržování architektonických standardů
Požadavky
  • VŠ vzdělání (IT, systémové inženýrství či jiné příbuzné)
  • zkušenosti s vývojem webových aplikací (.NET, VB6, HTML, JavaScript, AJAX)
  • znalost relačních databází (SQL Server, Oracle PL / SQL nebo podobné)
  • zkušenosti se systémová integrací - webové služby, Enterprise Service Bus (ESB), ETL apod.
  • UML
  • komunikativní znalost AJ
Benefity
  • 5 dnů dovolené navíc
  • 1 den HO
  • 4 sick days
  • obědy zdarma v okolí kanceláře
  • pružná pracovní doba
  • možnost home office
  • další výhody (firmení produkty zdrama, mobilní tarif zdarma, ...)