SNADNÁ práce ve výrobě 21 00 - 23 000 Kč !!

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
21 000 - 23 000 Kč
Referenční číslo
3-21-340103
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáte dlouhodobé stabilní zaměstnání- Chcete fyzicky nenáročnou práci ve třísměnném provozu- Pak je tato nabídka určena právě pro Vás!
Nabízíme dlouhodobou práci ve výrobním závodě na hlavní pracovní poměr.

Co budete dělat-
- na výrobních linkách budete ručně kompletovat součástky pro elektrovýrobu
- budete pracovat s jemnými a drobnými komponenty
- nejdená se však o pásovou výrobu!

Požadavky

- Žádné specifické, vše Vás naučíme
- manuální zručnost a šikovnost
- schopnost pracovat s velmi drobným a jemným materiálem

- Týden dovolené navíc, relaxovat můžete celých 25 dní za rok
- Za docházku dostanete měsíční docházkový bonus 2 000Kč
- Za kvalitně odvedenou práci máte nárok na další bonusy
- Pokud se Vám bude dařit, můžete kariérně růst
- V kantýně přímo ve výrobní hale budete mít dotované obědy