Směnový mistr výroby

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 42 000 Kč
Referenční číslo
8-18-368058
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do společnosti se sídlem v Chomutově, hledám vhodného uchazeče na pozici směnového mistra výroby.

Náplň práce:

  • plánování výroby a její efektivní organizace
  • řízení a kontrola práce podřízených zaměstnanců, hodnocení výkonnosti, motivace, odměňování, docházka
  • dohled nad kvalitou výroby a jejími výstupy
  • aktivní spolupodílení se na průběžném zlepšování výroby, kvality
  • správa výrobních dat, aktualizace, správnost záznamů, výstupy ze záznamů, dohled nad řádným vyplňováním výrobních záznamů
  • dohled nad čistotou a dodržováním zásad 5S, BOZP a PO na všech podřízených pracovištích
Požadavky
  • SŠ, příp. SOU s maturitou
  • min. 3 roky praxe s řízením lidí ve výrobě
  • AJ na komunikativní úrovni výhodou
  • MS Office – uživatelská znalost
  • zkušenosti s tvorbou analýz výroby
Benefity
  • čtvrtletní bonusy
  • dovolená navíc
  • závodní dotované stravování
  • vzdělávací kurzy
  • mobilní telefon
  • příspěvek na dopravu, penzijní/životní připojištění