Skladový operátor - ubytování zdarma

Plný úvazek
Mzda
25 000 - 27 000 Kč
Referenční číslo
9-21-370908
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáte práci ve skladu s možností ubytování zdarma? Nabízíme skvělou příležitost stabilního a dlouhodobého výdělku. Obsazujeme pozici skladového operátora - Pickera.

Máte zkušenost ze skladu?

Ovládáte základní úkony na počítači?

Nevadí Vám práce na nohou?

Jste ochotní pracovat ve dvousměnném nebo třísměnném provozu?

Jste ochotní se za prací přestěhovat do Chebu, kde budete mít ubytování a jedno teplé jídlo zcela ZDARMA?

Pokud jste si odpověděli na většinu otázek ANO - ozvěte se a my Vám řeknem víc!

Požadavky
  • zkušenost ze skladu
  • uživatelská znalost práce na PC
  • ochota pracovat na směny
  • čeština na komunikativní úrovni
Benefity
  • základní mzda 118 Kč/hod.
  • výkonnostní bonus až 15 Kč/hod.
  • odměna za noční směny 5000 Kč/měs. + příplatek 10%
  • příplatek za práci přesčas v sobotu 40% + příplatek za víkend 10%
  • stravování zdarma (1xteplé jídlo/den)
  • 25 dní/kalendářní rok
  • v případě potřeby zajištěné ubytování ZDARMA