Skladový operátor - picker, ubytování zdarma, Cheb

Plný úvazek
Mzda
24 330 - 27 000 Kč
Referenční číslo
9-21-367594
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro logistickou společnost sídlící v Chebu hledáme skladového operátora - pickera pro zpracování zakázek.

Jste manuálně zruční, nevadí Vám práce v pohybu nebo ve stoje a zvládáte základní práci s PC nebo s ručním skenerem? Pokud jste odpověděli ano, ozvěte se nám, nabízíme Vám práci ve skladu se zajímavým výdělkem.

Náplní práce bude:

  • příprava, balení a etiketování zakázek
  • práce s ručním skenerem/pickování zboží

V případě potřeby zajistíme ubytování - ZDARMA.

Požadavky
  • manuální zručnost
  • předchozí zkušenosti s prací ve skladu výhodou
  • základní znalost práce s PC
  • zkušenosti s ručním skenerem a pickováním zboží výhodou
  • ochota pracovat v třísměnném provozu
Benefity
  • základní mzda 118 Kč/hod.
  • výkonnostní bonus až 15 Kč/hod.
  • odměna za noční směny 5000 Kč/měs. + příplatek 10%
  • příplatek za práci přesčas v sobotu 40% + příplatek za víkend 10%
  • stravování zdarma (1xteplé jídlo/den)
  • 25 dní/kalendářní rok
  • v případě potřeby zajištěné ubytování ZDARMA