Skladový operátor/ Picker až 31 000 Kč/měs.

Plný úvazek
Mzda
22 800 - 31 000 Kč
Referenční číslo
9-21-360031
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do distribučního skladu hledáme skladové operátory a pickery s praxí i bez praxe.

Pokud nemáte zkušenosti, stačí Vám chuť se učit a zvládat základní práci s PC, vše ostatní Vás naučíme.

Na pozici pickera budete:

  • pracovat s ručním skenerem
  • vyhledávat zboží v regálech
  • připravovat zboží pro danou zakázku
Požadavky
  • zkušenost s prací ve skladu výhodou
  • zkušenost s prací na PC a se skenerem výhodou
  • ochota pracovat v dvousměnném provozu
Benefity
  • smlouva na HPP
  • základní mzda 135 Kč/hod. + bonusy
  • bonusová složka až 35 Kč/hod. navíc k základní mzdě
  • bonus za odpracované směny 10 Kč/hod. navíc k základní mzdě
  • odměna za celý odpracovaný měsíc 500 Kč/měs.
  • dotované stravování (55% hrazeno firmou)
  • v případě potřeby zajištěné ubytování s příspěvkem zaměstnavatele
  • možnost záloh
  • firemní doprava zdarma