Skladník/Stock Keeper - Brno Slatina

Plný úvazek
Mzda
23 000 - 25 000 Kč
Referenční číslo
3-21-365071
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Chtěli by jste pracovat ve skladu, ale nevlastníte průkaz na VZV? Jste fyzicky zdatný a ovládáte práci s PC? Pokud ano máme nabídku zrovna pro Vás!

Hledáme kandidáty na pozici SKLADNÍK/STOCK KEEPER do strojírenské společnosti sídlící v Brně-Slatině.

Vaší náplní práce bude:

  • balení a příprava zásilek na expedici
  • práce s databázovým systémem
  • práce s čtečkou/scannerem
  • práce s VZV
  • zajištění bezproblémového chodu skladu

Místo výkonu práce je v Brně - Slatině, jedná se o třísměnný provoz (ranní/odpolední/noční).

Požadavky

Pokud splňujete níže uvedená kritéria, neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

  • zkušenost ve skladu výhodou
  • platný průkaz na VZV výhodou
  • fyzická zdatnost
  • uživatelská znalost MS OFFICE, zejména EXCEL
  • znalost databázového systému SAP výhodou
  • ochota práce ve třísměnném provozu
  • pečlivost, spolehlivost a zodpovědnost!

Možnost nástupu ihned

Lokalita: Brno Slatina

  • 25kč/h příplatek za noční směnu (při 1 týdnu nočních směn +940 kč)
  • 12kč/h příplatek za nepřetržitý provoz
  • 50% příplatek za víkendovou směnu (při 1 sobotní směně +1200kč)
  • 100% příplatek za svátek
  • příspěvek na stravné ve výši 55 % z ceny jídla (za měsíc příspěvek až 500kč)
  • měsíční příspěvek na praní
  • 1 týden dovolené navíc (celkem tzn. 25 dní/rok)
  • možnost přestupu do kměnoveho stavu společnosti