SKLADNÍK/ŘIDIČ VZV, Stříbro

Plný úvazek
Mzda
28 000 - 29 000 Kč
Referenční číslo
9-21-364320
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do nové firmy ve Stříbře hledáme Skladníky/Řidiče VZV.

Hledáte práci v moderní výrobní společnosti a láká Vás práce ve skladu?

Dáme šanci i uchazečům bez praxe a řidičského oprávnění na VZV.

Jako Skladník/Řidič VZV budete mít na starost:

  • obsluha VZV
  • práce ve skladu
  • manipulace s materiálem
Požadavky
  • předchozí zkušenost na pozici Skladníka/Řidiče VZV výhodou
  • řidičské oprávnění na VZV nebo zkušenost s řízením VZV výhodou
  • ochota pracovat v nepřetržitém provozu
  • zodpovědnost, spolehlivost
  • nemáte praxi, ani řidičské oprávnění na VZV? Nevadí, vše Vás naučíme.
Benefity
  • Zaměstnání do kmene
  • Pracovní smlouva na dobu neurčitou přímo se společností
  • Prémie za práci v nepřetržitém pracovním systému
  • Příspěvek za práci v noci ve výši 25%
  • Příspěvek za práci o víkendech ve výši 30% (ze zákona pouze 10%)
  • Příplatek za pracovní prostředí 15 % z minimální mzdy
  • Měsíční bonus 10% ze zákl.mzdy
  • Vánoční a prázdninový bonus ve výši 100% základního platu- vyplácí se 50% v květnových a 50% v listopadových mzdách
  • Příspěvek na dopravu - 3 Kč / km pro zaměstnance, kteří dojíždí více než 10 km od závodu (placená cesta tam i zpět nad 10km)
  • Stravenky v hodnotě 120 Kč na pracovní dny (55% hradí zaměstnavatel)
  • 5 týdnů dovolené
  • Firemní akce